Sparkling Wings nyaklánc
Kód: WEB 014Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Sparkling Wings nyaklánc a légies szépség és a női báj ékszerbe zárt szimbóluma. A finoman kidolgozott pillangómedál apró kristályokkal díszített, amelyek lágyan csillannak meg minden mozdulatnál. Ezüst színű lánca diszkréten kiegészíti a ragyogó medált, így tökéletesen illik mindennapi viselethez, de alkalmakra is kifinomult választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.007 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Romantikus |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | Köves pillangó |
| Kő színe: | Ezüst színű |
| Lánchossz: | 41,5 cm (+5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 1,6 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)