Silver Serpent nyaklánc
Kód: WEB 009Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Silver Serpent nyaklánc a minimalizmus és a merész elegancia tökéletes ötvözete. A hullámvonalas, kígyó alakú medál az önbizalmat, női erőt és megújulást szimbolizálja.
Ez az ezüst színű ékszer bármilyen szettet modernné és különlegessé varázsol – akár egy letisztult fehér inggel, akár egy esti összeállítással viseled.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.008 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Modern |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | kígyó |
| Lánchossz: | 46 cm (+7 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 5,2 cm |
| Célcsoport: | Unisex |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)