Pink Amour nyaklánc
Kód: WEB 013Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Pink Amour nyaklánc a szerelem és nőiesség megtestesítője. A csillogó rózsaszín szív alakú kristály egy finom aranyláncon függ, így egyszerre sugároz eleganciát és gyengédséget. Akár hétköznapokra, akár különleges alkalmakra viseled, ez a nyaklánc mindig egy kis romantikus ragyogást ad az öltözékedhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Arany színű |
| Anyag: | Fém ötvözet |
| Stílus: | Romantikus |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | Szív |
| Kő színe: | Rózsaszín |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 1,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)