Oceania nyaklánc
Kód: WEB 002Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Oceania a visszafogott elegancia megtestesítője. Az apró, fényesen csillanó gyöngy középen tökéletes egyensúlyt teremt az egyszerű láncszemekkel, így a nyaklánc bármilyen stílushoz könnyedén illeszthető.
Legyen szó egy mindennapi szettről vagy alkalmi megjelenésről, ez a darab finoman emeli ki a nőies kisugárzást. A gyöngy időtlen szimbóluma a tisztaságnak és harmóniának – ezért ez a nyaklánc remek választás ajándéknak is, ha valakit egy kis eleganciával szeretnél meglepni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.007 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Elegáns |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | Gyöngy |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 1,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)