Moonlight Star ékszer szett
Kód: WEB 071Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Elegáns, minimalista ékszerszett hold és csillag mintával, rozsdamentes acélból – nem kopik, nem színeződik, vízálló és nikkelmentes, így érzékeny bőrűek is bátran viselhetik.
A szett tartalmaz egy medálos nyakláncot és egy hozzá illő bedugós fülbevalót, így tökéletes összehangolt kiegészítő szett hétköznapokra és alkalmakra is.
Ajándékötlet: születésnapra, névnapra, ballagásra, karácsonyra vagy akár „just because” meglepetésnek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Stílus: | Minimalista |
| Zár típusa: | Kapcsos, pillangó zár |
| Medál forma: | Hold és csillag |
| Fülbevaló mérete: | kb. 0,8 cm |
| Fülbevaló típusa: | Stiftes |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 2,5 cm |
| Célcsoport: | Unisex |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)