Luna Violet ékszerszett
Kód: WEB 016Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Luna Violet szett a nőiesség és a csillogás találkozása. A gyönyörű, szív formájú kristályok lila és kék árnyalatai játékosan tükrözik a fényt, ezzel elegáns, mégis fiatalos megjelenést adva viselőjének. A nyaklánc és a hozzá illő fülbevaló tökéletes harmóniát alkot, így akár ajándékként, akár saját kedvenc kiegészítőként is tökéletes választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Súly: | 0.012 kg |
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű, lila |
| Anyag: | Réz ötvözet, ásványgyöngy |
| Stílus: | Luxus |
| Zár típusa: | Kapcsos, francia akasztós |
| Medál forma: | Szív |
| Lánchossz: | 45 cm (5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 1,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
| Kő típusa: | Strassz |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)