Luna Papillon nyaklánc
Kód: WEB 004Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Luna Papillon a könnyedség és a nőiesség megtestesítője. Az apró, fénylő pillangó medálok kecsesen díszítik a nyakat, finoman megcsillanva minden mozdulatnál. A lánc ezüstszínű, antiallergén bevonattal készült, így nemcsak elegáns, hanem kíméletes is a bőrhöz.
Tökéletes választás mindennapi viseletre vagy egy romantikus alkalomra, amikor szeretnéd kiemelni finom, lágy stílusodat. A Luna Papillon kollekció remekül kombinálható más ezüst tónusú ékszerekkel is, hogy még teljesebb legyen az összhang, illetve azonos karkötő és fülbevaló is választható hozzá.
Anyaga: Cink ötvözet
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.007 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Romantikus |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | Pillangó |
| Lánchossz: | 45 cm (5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 1,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)