Love Message ékszer szett
Kód: WEB 072Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Elegáns, mégis játékosan romantikus ékszerszett „I love you” felirattal, rozsdamentes acélból. Nem kopik, nem színeződik, vízálló és nikkelmentes, így érzékeny bőrre is ideális. Ajándéknak, évfordulóra, Valentin-napra, szülinapra is tökéletes választás – kortól függetlenül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Stílus: | Romantikus |
| Zár típusa: | Kapcsos, pillangó zár |
| Medál forma: | I love you |
| Fülbevaló mérete: | kb. 0,8 cm |
| Fülbevaló típusa: | Stiftes |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 2,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)