Heartbeat Love ékszer szett
Kód: WEB 083Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Egyedi, pulzusszív mintás ékszerszett, amely egyszerre modern és érzelmes. Rozsdamentes acélból készült, nem kopik, nem színeződik, így mindennapi viseletre is ideális. Ajándéknak is szuper választás – szerelem, barátság, orvos/ápoló hivatás vagy egyszerűen a “heartbeat lifestyle” kedvelőinek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Stílus: | Minimalista |
| Medál forma: | Szív |
| Fülbevaló mérete: | kb. 0,8 cm |
| Fülbevaló típusa: | Stiftes |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 2,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)