Harmony Star ékszer szett
Kód: WEB 066 WEB 065 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Harmónia Csillaga ékszerszett egyszerre elegáns és jelentéssel teli választás.
A hatágú csillag motívum letisztult formában jelenik meg, így nemcsak vallási, hanem spirituális, erő- vagy egyensúlyjelképként is viselhető.
A szett része egy finom láncon függő medál, valamint a hozzá illő beszúrós fülbevaló – mindkettő rozsdamentes acélból, arany vagy ezüst bevonattal.
Ideális ajándék lehet: születésnapra, ballagásra, barátnak, párnak, akár önmagadnak – ha nem csak egy ékszert, hanem üzenetet is viselnél.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű, Arany színű |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Stílus: | Letisztult |
| Zár típusa: | Kapcsos, pillangó zár |
| Medál forma: | Csillag |
| Fülbevaló mérete: | kb. 0,8 cm |
| Fülbevaló típusa: | Stiftes |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 2,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)