Flora Belle nyaklánc
Kód: WEB 010Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Flora Belle a minimalista ékszerek kedvelőinek igazi kedvence lehet. Finom ezüstszínű lánca lágyan követi a nyak vonalát, míg a kicsi pillangó medál játékosan megcsillan a fényben.
A pillangó a szabadság, a változás és az új kezdetek szimbóluma – ezért tökéletes ajándék akár saját magadnak, akár valakinek, aki fontos számodra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Súly: | 0.007 kg |
| Termék típusa: | Nyaklánc |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Romantikus |
| Zár típusa: | Kapcsos |
| Medál forma: | Pillangó |
| Lánchossz: | 42 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | 0,7 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)