Dragonfly Dream ékszer szett
Kód: WEB 075Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szitakötő formájú, arany színű rozsdamentes acél ékszerszett, amely egy könnyed, légies stílusú medált és hozzá illő bedugós fülbevalót tartalmaz. Tartós, nem kopik, nem színeződik, allergiabarát. Mindennapi viseletre és ajándéknak is ideális.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Arany színű |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Stílus: | Nőies |
| Zár típusa: | Kapcsos, pillangó zár |
| Fülbevaló mérete: | kb. 0,8 cm |
| Fülbevaló típusa: | Stiftes |
| Lánchossz: | 40 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 2,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)