Amara Heartbeat ékszer szett
Kód: WEB 079Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az Amara Heartbeat ezüst színű ékszerszett a szeretet és a női elegancia szimbóluma.
Kettős szív alakú medálja finoman öleli egymást, a körvonalat apró kristályok díszítik, melyek minden fényben gyönyörűen tündökölnek.
A szett két darabból áll:
✨ elegáns nyaklánc,
✨ klasszikus fülbevaló,
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szettek |
|---|---|
| Termék típusa: | Szett (nyaklánc + fülbevaló) |
| Kiszerelés: | 1 db nyaklánc, 1 pár fülbevaló |
| Szín: | Ezüst színű |
| Anyag: | Cink ötvözet |
| Stílus: | Elegáns |
| Zár típusa: | Kapcsos, francia akasztós |
| Fülbevaló mérete: | kb. 3 cm +akasztó |
| Fülbevaló típusa: | Lógós |
| Kő színe: | Ezüst színű |
| Lánchossz: | 42 cm (+ 5 cm hosszabbító) |
| Medál méret: | kb. 3,5 cm |
| Célcsoport: | Női |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| E-mail : | pinkdreambeauty0@gmail.com |
|---|
.png)